slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Program - "WF z klasą"

W radością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do programu Centrum Edukacji Obywatelskiej - "WF z klasą".
Elementem promującym działania w programie jest nowo powstały szkolny blog "Klasa na WueFie" - http://blogiceo.nq.pl/gimorn/
Zapraszamy do śledzenia postępów.

„Łańcuch Czystych Serc”


W dniu 15 września uczniowie Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach wzięli po raz kolejny udział w corocznej akcji „Łańcuch Czystych Serc” w Mikołowie. Akcję zainicjował w 1985 roku Marek Kotański ogólnopolskim Łańcuchem Czystych Serc, w którym stanęły tysiące ludzi od morza do Tatr.

Akcja "Sprzątanie świata"


W dniach od 18 do 20 września br., już po raz 22, odbywać się będzie akcja "Sprzątanie świata", tym razem pod hasłem: "Wyprawa - poprawa".
W ramach tegorocznej akcji "Sprzątanie świata" Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach podjęło następujące działania:
1. Przedstawi prezentację multimedialną "Odpady, segregacja, recykling", opracowaną w ramach projektu ekologicznego realizowanego przez KAPE (Krajowa Agencja Poszanowania Energii).

Podręczniki na rok szkolny 2015/2016

Informujemy rodziców kandydatów do klas pierwszych gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016, że uczniowie otrzymają darmowe podręczniki do wszystkich przedmiotów. W związku z tym rodzice nie powinni kupować podręczników do klasy pierwszej.

W załączniku prezentujemy listy podręczników dla poszczególnych klas.

Elektroniczny Dziennik - Mobireg

Od początku roku szkolnego 2015/2016 w naszym gimnazjum działa Elektroniczny Dziennik - Mobireg.
Strona logowania dziennika jest dostępna pod adresem https://www.mobireg.pl/g-orn

Rodzice uczniów otrzymają loginy podczas wywiadówek.

Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami odbędzie się 14 września 2015r. o godz. 16.30.

Komers 2015

W dniu 20 czerwca br. uczniowie klas III gimnazjum wzięli udział w Komersie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy: kliknij tutaj

Udział w finale Powiatowego Konkursu o Puchar Wicestarosty Powiatu Rybnickiego

17 czerwca br. odbył się finał Powiatowego Konkursu „NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A ENERGIA PRZYSZŁOŚCI” o Puchar Wicestarosty Powiatu Rybnickiego, w którym jury wyłoniło 20 najlepszych plakatów – finalistów. Wśród nich znalazło się również 5 plakatów – finalistów uczniów naszej szkoły, są to: Małgorzata Łyszczarz z kl. IIc, Barbara Gilner, Krystian Kemer i Dominika Zimończyk z kl. IIb, Wiktoria Oleś i Jakub Kulik z kl. IIa, Magdalena Pilny i Sandra Ryt z kl. IIIa oraz Wiktoria Mozgalik i Maja Pilarska z klasy IIIb. W finale wyłoniono zwycięzców tego konkursu, którymi zostali Wiktoria Oleś i Jakub Kulik z kl. IIa.

Serdecznie gratulujemy!!!

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer