Absolwenci - rocznik 2002

Klasa 3a

Wychowawca: Gabriela Smorz

  1. Cembrzyński Marcin
  2. Cimała Damian
  3. Cyprys Marek
  4. Dróżdż Michał
  5. Grolik Aneta
  6. Jańczy Marlena
  7. Kasperek Mirosław
  8. Kląskała Anna
  9. Kniejski Leszek
  10. Kubica Marcin
  11. Kuchta Katarzyna
  12. Leszczyński Marcin
  13. Madeja Adrian
  14. Maliszewski Mateusz
  15. Małysiak Krzysztof
  16. Matras Małgorzata
  17. Milanowska Samanta
  18. Nurkiewicz Alicja
  19. Oślizło Małgorzata
  20. Potyka Aneta
  21. Prokopiuk Beata
  22. Skopek Anna
  23. Szary Michał
  24. Woroch Bożena
  25. Zopołka Joanna

Klasa 3b

Wychowawca: Danuta Jasielczuk/Karol Zuber

  1. Brożek Tomasz
  2. Buszka Kazimierz
  3. Czyż Magdalena
  4. Forysz Adrian
  5. Głosz Adam
  6. Gwozdek Marcin
  7. Hensel Mateusz
  8. Izydorczyk Natalia
  9. Jatkowski Dorian
  10. Kos Joanna
  11. Krawczyk Tomasz
  12. Latała Jarosław
  13. Łytkowska Natalia
  14. Mańka Krzysztof
  15. Niemiec Sylwia
  16. Płaczek Miron
  17. Rak Anna
  18. Rychlik Adam
  19. Sitek Ewa
  20. Sznapka Sylwia
  21. Śmigała Żaneta
  22. Twardowska Ewelina
  23. Ziemba Krzysztof
  24. Ziental Katarzyna
  25. Adamczuk Kinga

Klasa 3c

Wychowawca: Agata Szuba

  1. Borkowska Izabela
  2. Czerwińska Hanna
  3. Dębski Krzysztof
  4. Dobosz Angelika
  5. Ducher Bartosz
  6. Gross Adrian
  7. Grzywok Monika
  8. Janczak Katarzyna
  9. Jasiurkowski Marek
  10. Kania Kamila
  11. Kloza Stanisława
  12. Korbiel Miłosz
  13. Kwiatek Rafał
  14. Księżyk Werner
  15. Kubicki Krzysztof
  16. Namysło Sylwia
  17. Ptak Ireneusz
  18. Rakowski Krzysztof
  19. Rosicki Radosław
  20. Słaboń Jakub
  21. Słaboń Małgorzata
  22. Sontag Mariusz
  23. Szulc Marzena
  24. Wrzeszcz Damian

Klasa 3d

Wychowawca: Danuta Konarska/Kornelia Osińska-Kurpas

  1. Bijak Anna
  2. Bijak Teresa
  3. Bul Rafał
  4. Detyna Michał
  5. Fabian Krzysztof
  6. Gabryś Dawid
  7. Golec Magdalena
  8. Grzelak Agata
  9. Kazimierczak Damian
  10. Koczy Andrzej
  11. Kot Katarzyna
  12. Kowalski Maciej
  13. Krzyżanowska Katarzyna
  14. Ladrowska Joanna
  15. Liszka Mateusz
  16. Machulik Mariola
  17. Malczyk Marek
  18. Manda Grażyna
  19. Michalak Aleksandra
  20. Michalak Anna
  21. Miczka Aneta
  22. Metelski Marek
  23. Pośpiech Maciej
  24. Przewłoka Wioleta
  25. Słaboń Bartłomiej
  26. Wenecki Tomasz
  27. Wiederek Kamil

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer