Rejestr osiągnięć w roku szkolnym 2013/2014

WRZESIEŃ

1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – V m-ce drużyny chłopców:
Skład: Łobożewicz M., Bigos D., Cielniak B., Boczar J., Porembski J., Zdunek Ł.
Opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – VI m-ce drużyny dziewczyn:
Skład: Skopek D., Smerczek M., Zipper O., Kielar P., Pasko M., Kwarcińska W.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

PAŹDZIERNIK

1. Udział Doroty Głosz w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Opiekun: Aleksandra Zupok

2. Barażowy Turniej Piłki Nożnej w Ornontowicach – II m-ce drużyny chłopców:
Skład: Porembski J., Bigos D., Gołąb A., Gołąb R., Zdunek Ł., Bialucha P., Wojtaś O., Tebinka D.
Opiekun: Łukasz Hauke

LISTOPAD

1. Powiatowy Turniej Badmintona w Mikołowie – V m-ce drużyny chłopców
Skład: Rydzewski D., Tebinka D.
Opiekun: Karol Zuber

2. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Orzeszu – V m-ce drużyny chłopców
Skład: Rydzewski D., Muszyński C., Łobożewicz M.
Opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

3. Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „Multitest” – IV m-ce i tytuł laureata – Miłosz Kaniewski
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

4. Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „Multitest” – VI m-ce i tytuł laureata – Marek Mrukwa
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

5. Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „Multitest” – XV m-ce i wyróżnienie – Jakub Kulik
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

6. Powiatowy Konkurs Literacki Wiedzy o Julianie Tuwimie – II m-ce Joanny Szulc
Opiekun: Monika Orłowska-Przybyła

GRUDZIEŃ

1. Powiatowy Turniej Szachowy w Ornontowicach – IV m-ce drużyny chłopców
Skład: Szwon W., Łobożewicz M.
Opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. Powiatowy Turniej Szachowy w Ornontowicach – III m-ce drużyny dziewczyn
Skład: Oleś W., Sikora J.
Opiekun: Karol Zuber, Elżbieta Lewicka

STYCZEŃ

1. Powiatowy Barażowy Turniej Piłki Koszykowej w Woszczycach – IV m-ce drużyny dziewczyn
Skład: Skopek D., Zajusz M., Pastor K., Smerczek M., Bijak J., Mierzwa I., Czypionka J., Oleś W.,
Opiekun: Elżbieta Lewicka

LUTY

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii - finalistka Dorota Głosz
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

2. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii OLIMPUS – sesja zimowa – IX m-ce i tytuł laureata Cezarego Muszyńskiego
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

3. Powiatowy Barażowy Turniej Piłki Ręcznej – III m-ce drużyny chłopców
Skład: Gołąb A., Gołąb R., Bialucha P., Zdunek Ł., Kaleja T., Łobożewicz M., Miłek D., Szary A., Smorz P., Lewandowski Ł.,
Opiekun: Łukasz Hauke

4. Powiatowy Barażowy Turniej Piłki Siatkowej – III m-ce drużyny chłopców
Skład: Gołąb A., Zdunek D., Słupik Ł., Kaleja T., Kubicki Ł., Miłek D., Porembski J.,
Opiekun: Karol Zuber

MARZEC

1. VIII Powiatowy konkurs Czytelniczy „Nastolatek w świecie czyli całkiem dorosłe problemy młodych bohaterów” – I m-ce drużyny gimnazjum
Skład: Szulc J., Mozgalik W., Jezusek S.
Opiekun: Bożena Kasprzycka

2. Konkurs Przedmiotowy z matematyki – finalista Cezary Muszyński
Opiekun: Barbara Czyż

3. Powiatowy Konkurs Historyczny „Starożytny Rzym” organizowany przez II LO w Mikołowie – II m-ce Karoliny Gołąb
Opiekun: Kornelia Osińska-Kurpas

KWIECIEŃ

1. V Powiatowy Konkurs Literacki „Nie bez powabów jest ten straszny świat”
- II m-ce Julii Dróżdż (kategoria proza)
- III m-ce Magdalena Szulgit (kategoria poezja)
Opiekun: Monika Orłowska-Przybyła, Bożena Kasprzycka

2. Turniej Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2014 - I etap – III –ce drużyny chłopców
Skład: Bialucha P., Gołąb A., Miłek D., Zdunek D., Bigos D., Tebinka P., Gołąb R., Kita P., Matysek W.
Opiekun: Łukasz Hauke

3. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej – III m-ce drużyny dziewcząt
Skład: Bijak J., Skopek D., Pastor K., Ryt S., Adamczyk K., Gilner B., Harnasz K., Moś K., Tomecka K.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

4. Ogólnopolski Konkurs Fizyczny GALILEO 2014 – wyróżnienie dla Marka Mrukwa
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – laureat Dorota Głosz
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

6. Konkurs Chemiczny „Chemiczne potyczki” – I m-ce Doroty Głosz w powiecie
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

7. Konkurs Chemiczny „Chemiczne potyczki” – III m-ce Cezarego Muszyńskiego w powiecie
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

8. Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2014 z Chemii – VII m-ce i tytuł laureata Cezarego Muszyńskiego
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

9. Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2014 z Chemii – IX m-ce i tytuł laureata Doroty Głosz
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

10. Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2014 z Chemii – XI m-ce i wyróżnienie Marka Mrukwy
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

11. Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2014 z Chemii – XIII m-ce i wyróżnienie Damiana Dzieżyk
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

MAJ

1. Powiatowy Konkurs z Fizyki – V m-ce Rafała Konarskiego i Patrycji Domagała
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

2. Powiatowy Konkurs Historyczny „Młodość Witolda Pileckiego” organizowany przez II LO w Mikołowie –
III m-ce Joanny Szulc
Opiekun: Kornelia Osińska-Kurpas

3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PANDA 2014 z Chemii – V m-ce i tytuł laureata Doroty Głosz
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

4. Powiatowe Drużynowe Zawody LA – IV m-ce drużyny chłopców
Skład: Boczar J., Cielniak B., Michalski J., Donocik O., Miłek D., Kaleja T., Zdunek Ł., Porembski J., Gembolis M., Gołąb R., Budny R., Łobożewicz M.
Opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

5. Powiatowe Drużynowe Zawody LA – III m-ce drużyny dziewcząt
Skład: Kielar P., Skopek D., Smerczek M., Pastor K., Adamska W., Pilny J., Machulik B., Zipper O., Pośpiech S., Oleś W., Mierzwa I.
Opiekun: Elżbieta Lewicka
- indywidualnie – III m-ce Wiktorii Adamskiej w biegu na 300m

6. Powiatowe Drużynowe Zawody Sztafet 4x100m – II m-ce drużyny dziewcząt
Skład: Skopek D., Smerczek M., Adamska W., Pastor K.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

7. VI Powiatowy Przegląd Formacji Tanecznych o Puchar Wójta Gminy Ornontowice – I m-ce drużyny dziewcząt
Skład: Paczkowska M., Pilarska M., Skopek D., Smerczek M., Zipper O., Kielar P., Kotwica S., Szymik M., Lemańczyk K., Kolada K., Tomecka K., Knapczyk M.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

CZERWIEC

1. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w ramach wymiany Polsko-Czeskiej – I m-ce drużyny chłopców
Skład: Bialucha P., Miłek D., Porembski J., Bigos D., Gołąb A., Gołąb R., Wojtaś O., Tebinka N., Wiśniewski M., Zdunek D., Matysek W., Kita P., Grzywnowicz A.
Opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. IV Międzyszkolny Konkurs „Nowoczesne technologie” – udział w finale Machulik B., oraz Buszty A.
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

3. Ogólnopolski Konkurs ALBUS z Chemii – IX m-ce i tytuł laureata Doroty Głosz
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

4. Ogólnopolski Konkurs ALBUS z Chemii – wyróżnienia:
- Wiktoria Adamska – XI m-ce
- Marek Mrukwa – XIII m-ce
- Damian Dzieżyk – XIV m-ce
- Wiktoria Oleś – XIV m-ce

Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer