Rejestr osiągnięć szkolnych w roku szkolnym 2012/2013

WRZESIEŃ
1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny chłopców

skład: Gilner Ł., Gogolok A., Boczar B., Bigos D., Rakowski W., Spyra D., Łobożewicz M.
opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – VI miejsce drużyny dziewczyn

skład: Szulgit M., Rybka D., Bijak J., Smerczek M., Kielar P., Jabłonka S.
opiekun: Elżbieta Lewicka

PAŹDZIERNIK

1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Nudna Matematyka” – awans do półfinału Franciszka Baron i Cezarego Muszyńskiego
opiekun: Barbara Czyż

2. Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Nudna Matematyka” – II miejsce w finale Doroty Głosz
opiekun: Anna Profaska

3. XXIII Regionalny Konkurs „Młody Chemik” – IV miejsce w finale Franciszka Baron
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

4. Konkurs Fizyczny „Młody ale doświadczony” – II miejsce Franciszka Baron i Agnieszki Malcherczyk
opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

5. IX edycja Wojewódzkiego Konkursu dla dzieci i młodzieży „Śląsk – moja mała ojczyzna. Schlesien – meine kleine Heimat” – I miejsce Doroty Głosz
Opiekun: Aleksandra Zupok

LISTOPAD

1. Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego – V miejsce drużyny chłopców

skład: Gogolok A., Łobożewicz M., Gilner Ł
opiekunowie: Łukasz Hauke, Karol Zuber

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii – zakwalifikowanie się do II etapu Ewy Pawlickiej
opiekun: Iwona Sznapka

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – zakwalifikowanie się do II etapu Franciszka Baron
opiekun: Barbara Czyż

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – zakwalifikowanie się do II etapu Doroty Głosz i Franciszka Baron
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

5. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z Chemii sesja jesienna – VI miejsce i tytuł laureata Franciszka Baron
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

6. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa EDI z Chemii – V miejsce i tytuł laureata Franciszka Baron
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

7. Powiatowy Konkurs Wiedzy o Henryku Sienkiewiczu – II miejsce Julia Dróżdż i Cezary Muszyński
opiekun: Monika Orłowska - Przybyła

GRUDZIEŃ

1. Powiatowe Zawody Szachowe – Ornontowice 2012 – IV miejsce drużyny chłopców
skład: Szwon W., Domagała G.
Opiekunowie: Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. Powiatowe Zawody Szachowe – Ornontowice 2012 – III miejsce drużyny dziewczyn

skład: Szwon K., Organiściok M.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

STYCZEŃ

1. Barażowy Turniej Koszykówki w Ornontowicach – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Pawlicka E., Zajusz S., Kusyk A., Hibszer H., Skopek D., Grajek A., Malcherczyk A., Jabłonka S. Szulgit M., Pastor
opiekun: Elżbieta Lewicka

LUTY

1. Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z Chemii – laureat Franciszek Baron
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

2. Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z Chemii – finalistka Dorota Głosz
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

3. XIII Drużynowy Regionalny Konkurs „Duety Chemiczne” – I miejsce Cezary Muszyński i Dorota Głosz
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

4. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z Chemii – sesja zimowa – laureat Franciszek baron
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

5. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z Chemii – sesja zimowa – laureatka Dorota Głosz
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

6. Powiatowy Turniej Siatkówki – V miejsce drużyny chłopców
Opiekun: Karol Zuber

MARZEC

1. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z Chemii – laureat Franciszek Baron
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – finalista Franciszek Baron
Opiekun: Barbara Czyż

3. Konkurs Powiatowy „Liczę w arkuszu kalkulacyjnym” – I miejsce Grzegorza Domagała
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

4. Powiatowy Konkurs Historyczny „Starożytna Grecja” – I miejsce Karoliny Gołąb
Opiekun: Kornelia Kurpas-Osińska

5. Barażowy Turniej Piłki Ręcznej – II miejsce drużyny dziewcząt
Skład: Karolina Pastor, Ewa Pawlicka, Justyna Bijak, Magdalena Szulgit, Sylwia Zajusz, Hanna Hibszer, Kinga Lasińska, Agnieszka Kusyk, Daria Skopek, Sabina Jabłonka, Małgorzata Zajusz
Opiekun: Elżbieta Lewicka

1. Barażowy Turniej Piłki Ręcznej – II miejsce drużyny chłopców
Skład: Porembski J., Knapczyk K., Sitko R., Bigos D., Kaleja T., Biegun K., Gołąb A., Gogolok A., Gilner Ł., Oleksy P.
Opiekun: Łukasz Hauke

KWIECIEŃ

1. Powiatowy Konkurs Historyczny „Odkrywam naszą przeszłość” III miejsce Julii Dróżdż
Opiekun: Kornelia Kurpas-Osińska

2. Powiatowy Konkurs Historyczny „Odkrywam naszą przeszłość” – wyróżnienie Karoliny Gołąb
Opiekun: Kornelia Kurpas-Osińska

3. Powiatowy Konkurs Ekologiczny – III miejsce Doroty Głosz
Opiekun: Iwona Sznapka

4. Festiwal Piosenki i Poezji KROKUS 2013 – I miejsce i ZŁOTY KROKUS gimnazjum
Opiekun: Monika Orłowska-Przybyła

5. Barażowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce drużyny chłopców
Skład: Porembski J., Gilner Ł., Gogolok A., Boczar B., Bigos D., Rakowski W., Gołąb A., Gołąb R., Oleksy P.,
Opiekun: Łukasz Hauke

6. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej – III miejsce drużyny chłopców
Skład: Porembski J., Gilner Ł., Gogolok A., Boczar B., Bigos D., Rakowski W., Gołąb A., Gołąb R., Oleksy P.,

Opiekun: Łukasz Hauke

MAJ

1. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabytki Europy” – wyróżnienie Doroty Głosz
Opiekun: Monika Taistra

2. British Sag Festival – I miejsce zespołu YELLOWGREEN
Opiekun: Marcin Wilczyński

3. Powiatowy Konkurs Piłki Nożnej – II miejsce drużyny dziewcząt
Skład: Karolina Pastor, Ewa Pawlicka, Kamila Pastor, Klaudia Szwon, Justyna Bijak, Sandra Ryt, Magdalena Szulgit, Sylwia Zajusz, Hanna Hibszer

Opiekun: Elżbieta Lewicka

4. Powiaty Przegląd Formacji Tanecznych o Puchar Wójta Gminy Ornontowice – III miejsce zespołu FUEGO

Skład: Kempa w., Paczkowska M., Pilarska M., Serek A., Skopek D., Smerczek M., Dobosz P., Zipper O., Kielar P., Kotwica S., Szymik M., Buszta A., Jaworska K.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

5. Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne – V miejsce drużyny dziewcząt
Skład: Sylwia Zajusz, Agnieszka Kusyk, Ewa Pawlicka, Patrycja Kielar, Magdalena Szulgit, Izabela Mierzwa, Daria Skopek, Martyna Smerczek, Marzena Malczyk, Daria Rybka, Sabina Jabłonka, Justyna Bijak
Opiekun: Elżbieta Lewicka

6. Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne – IV miejsce drużyny chłopców
Skład: Kaleja T., Krukowka K., Sitko R., Bigos D., Ral D., Rakowski W., Biegun K., Spyra D., Gilner Ł., Gogolok A., Malczyk M., Boczar B.
Opiekunowie: Łukasz Hauke, Karol Zuber

CZERWIEC

1. XXI Bieg Młodości w Knurowie
Osiągnięcia: - II miejsce – Spyra D.
- II miejsce – Jabłonka S.
- III miejsce – Malczyk M.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer