Rejestr osiągnięć w roku szkolnym 2008/2009

WRZESIEŃ

1. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Lata w Chudowie – I miejsce
drużyny gimnazjum

skład: Kastelik N., Borzejewicz A., Nurkiewicz W., Kusyk M., Marszolik A., Jabłoński R., Krawczyk J., Pawłowicz M.
opiekun: Łukasz Hauke

2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – I miejsce drużyny dziewcząt

skład: Pieńkowska A., Borzejewicz A., Żurawska M., Bigos M., Trojanowska A., Jeleń J., rezerwa: Kastelik N.,
opiekun: Elżbieta Lewicka

3. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny chłopców

skład: Krawczyk J., Cieśliński R., Adamczyk J., Nurkiewicz W., Bieniek M., Jabłoński R.
opiekun: Łukasz Hauke

PAŹDZIERNIK

1. Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – V miejsce drużyny dziewcząt
skład: Ozga K., Borzejewicz A., Żurawska M., Trojanowska A., Liszowska A., Zdunek E.
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – V miejsce drużyny chłopców

skład: Krawczyk J., Cieśliński R., Adamczyk J., Nurkiewicz W., Bieniek M., Jabłoński R.
opiekun: Łukasz Hauke

3. Mistrzostwa Gliwic Modeli Latawców – I miejsce drużynowo

skład: Bialucha P., Nowicki B., Buszta M.,
opiekun: Paweł Bednarczyk

4. Mistrzostwa Polski Modeli Latawców – I miejsce drużynowo
Indywidualnie: 2 miejsce Marcina Buszta

skład: Buszta M., Bialucha P.
opiekun: Paweł Bednarczyk

LISTOPAD

1. XIII Bieg Niepodległości o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika – III miejsce drużyny gimnazjum

skład: Bienik M., Nurkiewicz W., Jabłoński R., Prokopiuk K., Pieńkowska A., Kubica M., Trojankowska A., Borzejewicz A., Żurawska M., Porembska D.
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Justyna Skowrońska, Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. Między gimnazjalny Konkurs na temat życia i twórczości Henryka Sienkiewicza – III miejsce drużyny gimnazjum

skład: Bączkiewicz J., Najmanowicz M., Serafin E.
opiekunowie: Jonak Beata, Lipus Magdalena

GRUDZIEŃ

1. Mistrzostwa Śląska we wspinaczce halowej – V miejsce Mireli Kubica
opiekun: Łukasz Hauke

2. Barażowy Powiatowy Turniej Koszykówki w Mikołowie – I miejsce drużyny dziewcząt

skład: Kastelik N., Zdunek E., Borzejewicz A., Grabowska E., Liszowska A., Poborska S., Magdziak J., Knopik P., Pensińska D., Pieńkowska A.
opiekun: Elżbieta Lewicka

3. Barażowy Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Łazisach Górnych – I miejsce drużyny dziewcząt

skład: Kastelik N., Zdunek E., Borzejewicz A., Grabowska E., Liszowska A., Poborska S., Magdziak J., Knopik P., Pieńkowska A., Machulik W., Trojanowska A., Dryja J., Bigos M.,
Opiekun: Elżbieta Lewicka

4. IV Powiatowy Przegląd Pieśni i Gwary Śląskiej – KARLIK w Mikołowie – III miejsce w kategorii muzycznej

Opiekun: Gabor Maria, Szendzielorz Katarzyna

STYCZEŃ

1. Barażowy Powiatowy Turniej Koszykówki w Łaziskach Górnych – IV miejsce drużyny chłopców

skład: Jabłoński R., Marszolik A., Krawczyk J., Cieśliński R., Bieniek M., Pawłowicz M., Kotlorz P., Jakubowski D., Kasperek G., Duczek M., Siedlaczek M.
opiekun: Łukasz Hauke

2. Barażowy Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny chłopców

skład: Jabłoński R., Marszolik A., Krawczyk J., Cieśliński R., Bieniek M., Pawłowicz M., Kotlorz P., Nurkiewicz W., Kusyk M., Szulc D., Duczek M., Bakoń D., Siedlaczek M.
opiekun: Karol Zuber

3. Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Chemii – II etap w Rybniku – VII miejsce Mateusza Sikory
opiekun: Szuba-Dyrcz Agata

4. X Regionalny Konkurs Drużynowy „Duety Chemiczne” – Mateusz Sikora i Roman Smorz awansowali do finału wojewódzkiego (do najlepszej 16)
opiekun: Szuba-Dyrcz Agata

LUTY

1. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny chłopców

skład: Wala A., Szulc D., Spyra Ł.
opiekun: Karol Zuber

2. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny dziewcząt

skład: Rzymska M., Jeleń J., Borzejewicz A.
opiekun: Karol Zuber

3. Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w Łaziskach Górnych – IV miejsce drużyny chłopców

skład: Wala A., Szulc D., Spyra Ł.
opiekun: Łukasz Hauke

4. Powiatowy Turniej Koszykówki w Łaziskach Górnych – I miejsce drużyny dziewcząt

skład: Kastelik N., Zdunek E., Borzejewicz A., Grabowska E., Liszowska A., Poborska S., Magdziak J., Knopik P., Pensińska D., Pieńkowska A.
opiekun: Elżbieta Lewicka

5. Barażowy Powiatowy Turniej Siatkówki w Ornontowicach – IV miejsce drużyny dziewcząt

skład: Jeleń J., Liszowska A., Grabowska E., Borzejewicz A., Kastelik N., Knopik P., Machulik W.
opiekun: Elżbieta Lewicka

6. Barażowy Powiatowy Turniej Siatkówki w Ornontowicach – III miejsce drużyny chłopców

skład: Cieśliński R., Kotlorz P., Duczek M., Marszolik A., Jabłoński R., Bieniek M., Krawczyk J., Nurkiewicz W., Wala A., Głodek P., Jakubowski P., Siedlaczek M.
opiekun: Karol Zuber

7. Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Kastelik N., Zdunek E., Borzejewicz A., Grabowska E., Liszowska A., Poborska S., Magdziak J., Knopik P., Pieńkowska A., Machulik W., Trojanowska A., Dryja J., Bigos M.,
Opiekun: Elżbieta Lewicka

8. Festiwal Piosenki i Poezji „Krokus” – III miejsce i Brązowy Krokus naszego gimnazjum
opiekun: Monika Orłowska-Przybyła

MARZEC

1. Rejonowy Turniej Koszykówki w Tychach – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Kastelik N., Zdunek E., Borzejewicz A., Grabowska E., Liszowska A., Poborska S., Magdziak J., Knopik P., Penińska D., Pieńkowska A.
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. VIII Wojewódzki Konkurs Biblijny w Łaziskach Górnych – III miejsce Pauliny Franiczek

KWIECIEŃ

1. Powiatowy Turniej Badmintona w Mikołowie – VI miejsce drużyny dziewcząt

skład: Jeleń J., Borzejewicz A.
opiekun: Karol Zuber

2. Powiatowy Turniej Badmintona w Mikołowie – V miejsce drużyny chłopców
skład: Duczek M., Szulc D.
opiekun: Karol Zuber
3. Barażowy Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Orzeszu – I miejsce drużyny chłopców

skład: Duczek M., Cieśliński R., Jaworski D., Kotlorz P., Kusyk M., Marszolik A., Jabłoński R., Nurkiewicz W., Pawłowicz M., Krawczyk J., Bieniek M., Siedlaczek M., Jakubowski P.
opiekun: Łukasz Hauke

4. I etap konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – I miejsce drużyny gimnazjum

skład: 36 osób z klas I-III
Opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Justyna Skowrońska, Karol Zuber, Łukasz Hauke

5. Powiatowe Turniej Piłki Nożnej Halowej dziewcząt w Mikołowie – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Kastelik N., Borzejewicz A., Kubica M., Grabowska E., Gilner A., Machulik W., Jeleń J., Poborska S., Magdziak J.
opiekun: Elżbieta Lewicka

6. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Orzeszu
- I miejsce (kat. > 14 lat) – Gogolok I.
- II miejsce (kat. > 14 lat) – Serafin E.
- I miejsce (kat. < 14 lat) – Głodek P.
Opiekun: Wilczyński Marcin

7. I Powiatowy Przegląd Formacji Tanecznych w Ornontowicach – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Poborska S., Furgoł S., Klukowicz P., Ozga K., Serafin E., Najmanowicz M.
opiekun: Elżbieta Lewicka

MAJ

1. Półfinał konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – I miejsce drużyny gimnazjum

skład: 36 osób z klas I-III
Opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Justyna Skowrońska, Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. Finał konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – II miejsce drużyny gimnazjum

skład: 36 osób z klas I-III
Opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Justyna Skowrońska, Karol Zuber, Łukasz Hauke

3. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Ornontowicach – I miejsce drużyny chłopców

skład: Duczek M., Cieśliński R., Jaworski D., Kotlorz P., Kusyk M., Marszolik A., Jabłoński R., Nurkiewicz W., Pawłowicz M., Krawczyk J., Bieniek M., Siedlaczek M., Jakubowski P.
opiekun: Łukasz Hauke

4. Rejonowy Turniej Piłki Nożnej w Ornontowicach – I miejsce drużyny chłopców

skład: Duczek M., Cieśliński R., Jaworski D., Kotlorz P., Kusyk M., Marszolik A., Jabłoński R., Nurkiewicz W., Pawłowicz M., Krawczyk J., Bieniek M., Siedlaczek M., Jakubowski P.
opiekun: Łukasz Hauke

CZERWIEC

1. Półfinał Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej w Ornontowicach – III miejsce drużyny chłopców

skład: Duczek M., Cieśliński R., Jaworski D., Kotlorz P., Kusyk M., Marszolik A., Jabłoński R., Nurkiewicz W., Pawłowicz M., Krawczyk J., Bieniek M., Siedlaczek M., Jakubowski P.
opiekun: Łukasz Hauke

2. Powiatowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne w Ornontowicach – III miejsce drużyny dziewcząt

skład: Bigos M., Żurawska M., Liszowska A., Jeleń J., Pieńkowska A., Borzejewicz A., Trojankowska A., Gogolok I., Kastelik N., Zdunek E., Ozga K., Rzymska M.
indywidualnie: - 1 miejsce Bigos M. – bieg na 100m
- 1 miejsce Ozga K. – bieg na 300m
- 2 miejsce Rzymska M. – skok w dal
- 2 miejsce Pieńkowska A. – bieg na 1000m

opiekun: Elżbieta Lewicka, Skowrońska Justyna
3. Powiatowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne w Ornontowicach – II miejsce drużyny chłopców

skład: Krawczyk J., Pawłowicz M., Jaworski D., Jabłoński R., Bakoń D., Cieśliński R., Bieniek M., Nurkiewicz W., Adamczyk J., Gabryś Ł., Kotlorz P., Duczek M.

indywidualnie: - 1 miejsce Gabryś Ł. – skok w dal
- 2 miejsce Jabłoński R. – bieg na 300m
- 1 miejsce Bieniek M. – bieg na 1000m
- 2 miejsce Kotlorz P. – pchnięcie kulą

Opiekunowie: Karol Zuber, Łukasz Hauke

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer