Rejestr osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2009/2010

WRZESIEŃ

1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Pieńkowska A., Trojanowska A., Niemiec K., Ozga K., Szymańska A., Liszowska A., Górecka A.
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – V miejsce drużyny chłopców

skład: Adamczyk J., Szostok T., Kołodziej D., Nowak P., Prokopiuk K., Rybka M.
opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

3. Szklakiem grodów, zamków i twierdz – wyróżnienie Klaudii Pisarek
opiekun: Monika Taistra

PAŹDZIERNIK

1. Konkurs powiatowy dotyczący życia i twórczości Henryka Sienkiewicza – I miejsce
skład: Najmanowicz M., Bączkiewicz J.
opiekun: Aleksandra Zupok

2. Powiatowy konkurs fotografii proekologicznej w Mikołowie – I miejsce Klaudii Pisarek
opiekun: Monika Taistra

LISTOPAD

1. XIV Bieg Niepodległości o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika – IV miejsce drużyny gimnazjum

skład: Błoński R., Adamczyk J., Prokopiuk K., Pieńkowska A
(2 m-ce indywidualnie)., Ozga K., Niemiec K., Szymańska A., Świerkot D.
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Justyna Skowrońska, Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – IV miejsce drużyny dziewcząt
skład: Borzejewicz A., Spyra M., Rzymska M.
opiekun: Karol Zuber

3. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – III miejsce drużyny chłopców
skład: Wala A., Spyra Ł., Jasiulek S.
opiekun: Łukasz Hauke, Karol Zuber

4. Między gimnazjalny Konkurs pt. „Henryk Sienkiewicz Laureat Literackiej Nagrody Nobla” w Gardawicach – I miejsce Joanny Bączkiewicz, Martyny Najmanowicz
opiekun: Monika Orłowska-Przybyła

5. Między gimnazjalny Konkurs pt. „Henryk Sienkiewicz Laureat Literackiej Nagrody Nobla” w Gardawicach – III miejsce Krzysztofa Prokopiuk i Tomasza Draga
opiekun: Monika Orłowska-Przybyła

6. II etap wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii – Mateusz Sikora i Roman Smorz
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

7. Etap rejonowy konkursu przedmiotowego z matematyki – Mateusz Sikora
opiekun: Lilianna Łacheta

GRUDZIEŃ

1. Powiatowy Turniej Tańca w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny gimnazjum

skład: Paulina Klukowicz, Paulina Świerkot, Sylwia Poborska, Simona Furgoł, Karolina Ozga, Martyna Najmanowicz, Ewa Serafin, Daria Porembska, Sandra Granek, Aleksandra Kuźnik, Klaudia Tebinka

opiekun: Elżbieta Lewicka

2. XXI Regionalny Konkurs „Młody Chemik” organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicach – udział w finale Mateusza Sikora
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

3. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii „Olimpus” sesja zimowa – III miejsce Mateusza Sikora
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

4. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii „Olimpus” sesja zimowa – VIII miejsce Roberta Piecyk
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

STYCZEŃ

1. Barażowy Powiatowy Turniej Koszykówki w Łaziskach Średnich – I miejsce drużyny dziewcząt
skład: Liszowska A., Grabowska E., Borzjewicz A., Gogolok I., Pieńkowska A., SzymaNska A., Ozga K., Marszolik W., Gilner A., Poborska S.
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej w Mikołowie - I miejsce drużyny dziewcząt
skład: Liszowska A., Grabowska E., Górecka A., Gogolok I., Pieńkowska A., Szymańska A., Ozga K., Marszolik W., Gilner A., Poborska S.
opiekun: Elżbieta Lewicka

3. Udział w etapie rejonowym konkursu przedmiotowego z języka polskiego Ewy Serafin
opiekun: Aleksandra Zupok

4. Barażowy Turniej Piłki Ręcznej w Mikołowie – I miejsce drużyny dziewcząt

skład: Liszowska A., Grabowska E., Górecka A., Gogolok I., Pieńkowska A., Ozga K., Marszolik W., Gilner A., Poborska S., Cimała J., Kubica M.,
opiekun: Elżbieta Lewicka

5. Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Liszowska A., Grabowska E., Górecka A., Gogolok I., Pieńkowska A., Ozga K., Marszolik W., Gilner A., Poborska S., Cimała J., Kubica M., Machulik W.
opiekun: Elżbieta Lewicka

LUTY

1. II Młodzieżowy Festiwal Nauki w Mikołowie – Matematyka jest wszędzie – wyróżnienie dla Weroniki Gołąb
opiekun: Anna Profaska

MARZEC

1. Rejonowy Turniej Koszykówki w Tychach – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Grabowska E., Borzejewicz A., Gogolom I., Liszowska A., Ozga K., Szymańska A., Trojanowska A., Gilder A., Poborska S., Marszolik W.
opiekun: Lewicka Elżbieta

2. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
Laureaci: - Gilder A. – VI miejsce
- Nowicki B. – VII miejsce
- Gilner M. – VII miejsce
- Oprzędek Sebastian – X miejsce

3. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii „Olimpus” sesja wiosenna – V miejsce Mateusza Sikora
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

4. Powiatowy Konkurs Chemiczny – ZS w Orzeszu – III miejsce Mateusza Sikora
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

5. Powiatowy Konkurs z Historii „ABC PIASTÓW”
w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny Grymel Katarzyna i Draga Tomasz
opiekun: Kornelia Osińska-Kurpas, Szymura Arkadiusz

6. Międzynarodowy konkurs Matematyczny Kangur – I miejsce w powiecie mikołowskim Sebastiana Oprzędek
opiekun: Barbara Czyż

7. Międzynarodowy konkurs Matematyczny Kangur – III miejsce w powiecie mikołowskim Mateusza Sikora
opiekun: Lilianna Łacheta

8. Międzynarodowy konkurs Matematyczny Kangur – VII miejsce w powiecie mikołowskim Martyny Najmanowicz
opiekun: Lilianna Łacheta

9. Powiatowy Konkurs z języka angielskiego w Mikołowie – II miejsce Ewy Serafin
opiekun: Marcin Wilczyński

KWIECEŃ

1. Powiatowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne w Ornontowicach – II miejsce drużyny chłopców

skład: Cimała T., Smorz R., Cieśliński R., Dorabiała M., Rybka R., Sola D., Rybka M., Jakubowski P., Jakubowski D., Adamczyk J., Czachura M., Prokpiuk K.,

indywidualnie: - Czachura M. – II miejsce – skok w dal
- Rybka M. – III miejsce – 300m
- Adamczyk J. – III miejsce – 100m
opiekunowie: Karol Zuber, Łukasz Hauke

2. Powiatowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne w Ornontowicach – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Liszowska A., Ozga K., Niemiec K., Grabowska E., Borzejewicz A., Szymańska A., Górecka A., Dymarz D., Trojanowska A., Gogolom I., Gogolom M.

indywidualnie: - Ozga K. – III miejsce – 300m
- Niemiec K. – II miejsce – 600m
- Górecka A. – II miejsce – 300m

opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Skowrońska Justyna

3. I etap Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2010 – I miejsce drużyny dziewcząt

skład: Poborska S., Borzejewicz A., Gilder A., Liszowska A., Kubica M., Deja A., Marszolik W., Nieradzik M., Szymańska A.
opiekun: Elżbieta Lewicka, Skowrońska Justyna

4. I etap Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2010 – II miejsce drużyny chłopców
skład: Jakubowski P., Miłek D., Pilny D., Nowak P., Cieśliński R., Limanówka M., Prokopiuk K., Kołodziej D., Wiernicki M., Zdrzałek J.
opiekun: Łukasz Hauke

5. Powiatowy Przegląd Gwary Śląskiej w Orzeszu – wyróżnienie dla Małgorzaty Palt
opiekun: Maria Gabor

MAJ

1. Barażowy Turniej Piłki Nożnej w Orzeszu – I miejsce drużyny chłopców

skład: Pilny D., Smorz R., Miłek D., Cieśliński R., Nowak P., Prokopiuk K., Kędroń P., Kołodziej D., Limanówka M., Cimała T., Wiernicki M., Jakubowski P., Zdrzałek J., Zdunek Ł.,
opiekun: Łukasz Hauke

2. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej – Orlic Cup w Orzeszu – III miejsce drużyny chłopców

skład: Pilny D., Nowak P., Limanówka M., Cieślński R., Prokopiuk K., Kędroń P., Zdrzałek J., Zdunek Ł., Miłek D., Kołodziej D.,
opiekun: Łukasz Hauke

3. II Powiatowy Przegląd Formacji Tanecznych w Ornontowicach – I miejsce drużyny dziewcząt
skład: Serafin E., Najmanowicz M., Gogolok I., Porembska D., Tebinka K., Ścisłowska J., Zopołka M., Świerkot P., Serafin K.
opiekun: Elżbieta Lewicka

4. I etap konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – I miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
Opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Justyna Skowrońska, Karol Zuber, Łukasz Hauke

5. Półfinał konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – III miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
Opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Justyna Skowrońska, Karol Zuber, Łukasz Hauke

6. II etap Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2010 – III miejsce drużyny dziewcząt

skład: Poborska S., Borzejewicz A., Gilder A., Liszowska A., Kubica M., Deja A., Marszolik W., Nieradzik M., Szymańska A.
opiekun: Elżbieta Lewicka, Skowrońska Justyna

CZERWIEC

1. Puchar za najliczniejszy udział w Rajdzie Górskim – Wisła Malinka 2010
skład: uczniowie klas I-III
opiekun: Iwona Sznapka

2. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Łaziskach Górnych – IV miejsce drużyny chłopców

skład: Pilny D., Smorz R., Miłek D., Cieśliński R., Nowak P., Prokopiuk K., Kędroń P., Kołodziej D., Limanówka M., Adamczyk J., Wiernicki M., Jakubowski P., Zdrzałek J., Zdunek Ł.,
opiekun: Łukasz Hauke

3. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej – Orlic Cup w Mikołowie – III miejsce drużyny dziewcząt

skład: Borzejewicz A., Deja A., Liszowska A., Kubica M., Gilner A., Poborska S., Marszolik W.
opiekun: Elżbieta Lewicka, Skowrońska Justyna

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer