Rejestr osiągnięć w roku szkolnym 2010/2011

WRZESIEŃ

1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Pieńkowska A., Trojanowska A., Niemiec K., Żurawska M., Rybka D., Jabłonka S.,
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny chłopców

skład: Lewandowski D., Zdrzałek J., Kołodziej D., Nowak P., Prokopiuk K., Limanówka M.,
opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

3. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojewody Śląskiego – II miejsce drużyny chłopców

skład: Lewandowski D., Nowak P., Zdrzałek J., Kołodziej D., Zdunek Ł., Pilny D., Miłek D., Prokopiuk K., Kędroń P., Cieśliński R.,
opiekun: Łukasz Hauke

PAŹDZIERNIK

1. Rejonowe Biegi Sztafetowe w Bieruniu – IV miejsce drużyny dziewcząt

skład: Pieńkowska A., Trojanowska A., Niemiec K., Żurawska M., Rybka D., Górecka A.,
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Rejonowe Biegi Sztafetowe w Bieruniu – VI miejsce drużyny chłopców

skład: Lewandowski D., Zdrzałek J., Kołodziej D., Nowak P., Prokopiuk K., Limanówka M.,
opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy „Nudna Matematyka” - półfinalista Franek Baron
opiekun: Anna Profaska

4. Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – II etap Klaudii Adamczyk
opiekun: Monika Orłowska-Przybyła

5. Powiatowy Konkurs English Speaking Countries – III miejsce drużyny gimnazjum
skład: Zdrzałek M., Widera M., Pisarek K.
opiekun: Marcin Wilczyński

LISTOPAD

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii – II etap Prokopiuk K., Wala A., Głodek P.
opiekun: Iwona Sznapka

2. Powiatowy Konkurs Wiedzy o Henryku Sienkiewiczu – II miejsce drużyny Draga T., Prokopiuk K.
opiekun: Monika Orłowska-Przybyła

3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – I miejsce Anny Trojankowskiej
opiekun: Monika Taistra

4. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii – Olimpus – laureat Franek Baron
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

GRUDZIEŃ

1. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Łaziska Górnych – V miejsce drużyny chłopców

skład: Wala A., Spyra Ł., Jasiulek S.
opiekun: Karol Zuber

2. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii – EDI – laureat Franek Baron
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Fizyki – EDI – wyróżnienie Franka Baron
opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

3. Powiatowy Konkurs Gwary Śląskiej – KARLIK – III miejsce drużyny gimnazjum

skład: Lasińska K., Rybka D., Malcherczyk A., Niemiec K., Mozgalik A., Ścisłowska J., Spyra N.
opiekun: Maria Gabor

4. Barażowy Turniej Koszykówki w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Pieńkowska A., Liszowska A., Szymańska A., Górecka A., Gala K., Żurawska M., Trojankowska A.
opiekun: Justyna Skowrońska

5. Barażowy Turniej Koszykówki w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny chłopców

skład: Miłek D., Prokopiuk K., Bijak P., Nowak P., Kołodziej D., Kędroń P.
opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

STYCZEŃ

LUTY

1. Ogólnopolski konkurs „Piękno dla ...” – I miejsce Pisarek Klaudii
opiekun: Monika Taistra

2. Przedmiotowy Konkurs Matematyczny – II etap Sebastiana Oprzędek
opiekun: Barbara Czyż

3. Barażowy Turniej Piłki Ręcznej w Mikołowie – I miejsce drużyny dziewcząt

skład: Liszowska A., Marszolik W., Gala K., Trojankowska A., Kubica M., Machulik W., Pieńkowska A., Żurawska M., Szymańska A., Górecka A., Cimała J.
opiekun: Elżbieta Lewicka

4. Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Mikołowie – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Liszowska A., Marszolik W., Gala K., Trojankowska A., Kubica M., Machulik W., Pieńkowska A., Żurawska M., Szymańska A., Górecka A., Cimała J.
opiekun: Elżbieta Lewicka

5. XII Regionalny Konkurs Drużynowy „Duety chemiczne” – finaliści Robert Piecyk i Mateusz Woziński
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

MARZEC

1. Powiatowy Konkurs Matematyka w Exelu – II miejsce Sebastiana Oprzędek, III miejsce Tomasza Draga
opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

2. Powiatowy Konkurs Matematyczny „W świecie równań i nierówności” – V miejsce Sebastiana Oprzędek
opiekun: Barbara Czyż

3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR” wyróżnienie dla Sebastiana Oprzędek i Arkadiusza Gogolok
opiekun: Barbara Czyż

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii – laureat Paweł Głodek
opiekun: Iwona Sznapka

5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – laureat Sebastian Oprzędek
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii – finaliści Krzysztof Prokopiuk i Adam Wala
opiekun: Iwona Sznapka

7. V Regionalny Konkurs Chemiczny „Z chemią za pan brat” – finalista Sebastian Oprzędek
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

8. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny chłopców

skład: Pilny D., Zdrzałek J., Nowak P., Zdunek Ł., Kołodziej D., Lewandowski D., Limanówka M., Sewerin J., Oleksy P.
opiekun: Łukasz Hauke

9. Festiwal Nauki „Magia Ruchu” w Mikołowie – wyróżnienie za plakat dla Karoliny Orlik
opiekunowie: Anna Profaska, Lilianna Łacheta

10. Festiwal Nauki „Magia Ruchu” w Mikołowie – wyróżnienie za film dla Roberta Piecyk i Anety Spendel
opiekunowie: Anna Profaska, Lilianna Łacheta

KWIECIEŃ

1. Ogólnopolski Konkurs „Mój region w Europie” – I miejsce Anny Trojankowskiej
opiekun: Monika Taistra

2. Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Chrońmy Bioróżnorodności” – II miejsce drużyny goimnazjum
skład: Piecyk R., Draga T., Grymel K.
opiekun: Iwona Sznapka

3. Powiatowy Konkurs z Historii „ABC Jagiellonów” w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny gimnazjum
opiekunowie: Kornelia Osińska-Kurpas, Magdalena Lipus

4. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii OLIMPUS – sesja wiosenna – V miejsce i tytuł laureata Franciszka Baron
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

5. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii EDI – I miejsce Franciszka Baron
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

6. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii EDI – wyróżnienie dla Roberta Piecyk i Sebastiana Oprzędek
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

7. Barażowy Turniej Piłki Nożnej w Ornontowicach – I miejsce drużyny chłopców
skład: Pilny D., Miłek D., Nowak P., Kołodziej D., Cieśliński R., Limanówka M., Lewandowski D., Prokopiuk K., Kędroń P., Zdrzałek J., Sewerin J., Oleksy P., Zdunek Ł.
opieku: Łukasz Hauke

8. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Borowej Wsi – III miejsce drużny chłopców

skład: Pilny D., Miłek D., Nowak P., Kołodziej D., Cieśliński R., Limanówka M., Lewandowski D., Prokopiuk K., Kędroń P., Zdrzałek J., Sewerin J., Oleksy P., Zdunek Ł.
opiekun: Łukasz Hauke

MAJ

1. Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mistrz Sudoku” – III miejsce Anety Spendel i Wioletty Machulik
opiekun: Anna Profaska

2. Powiatowy Konkurs Czytam i Rozumiem Świat w Mikołowie – I miejsce Krzysztofa Prokopiuk
opiekun: Bożena Kasprzycka

3. Powiatowy Konkurs Twórczości Własnej „Nie bez powabów jest ten stary świat” w Ornontowicach – III miejsce Anety Nowrot
opiekun: Bożena Kasprzycka

4. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej - Orlik Cup w Mikołowie – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Szymańska A., Marszolik W., Kubica M., Cimała J., Madeja S., Żurawska M., Gala K.
opiekun: Elżbieta Lewicka

5. III Powiatowy Przegląd Formacji Tanecznych w Ornontowicach – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Ścisłowska J., Granek S., Tebinka K., Zopołka M., Serafin K., Bończyk A., Madeja S., Grzegorzyca K., Spyra M., Sewerin J.
opiekun: Elżbieta Lewicka

6. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika – II miejsce drużyny chłopców

skład: Pilny D., Miłek D., Nowak P., Kołodziej D., Limanówka M., Lewandowski D., Zdrzałek J., Zdunek Ł., Sewerin J., Cieśliński R., Kędroń P., Prokopiuk K., Oleksy P.
opiekun: Łukasz Hauke

7. I etap konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – II miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Łukasz Hauke

CZERWIEC

1. Półfinał konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – I miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Łukasz Hauke

2. Półfinał konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – I miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Łukasz Hauke

3. Finał konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – I miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Łukasz Hauke

4. Turniej Piłki Nożnej „Bezpieczna Szkoła za Gola” w Gliwicach – I miejsce drużyny chłopców

skład: Pilny D., Nowak P., Zdrzałek J., Jakubowski P., Miłek D., Kołodziej D., Lewandowski D., Kędroń P, Prokopiuk K., Limanówka M.
opiekun: Łukasz Hauke

5. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabytki Europy” w Mikołowie – wyróżnienie dla Sary Chróśnik
opiekun: Monika Taistra

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer