Rejestr osiągnieć w roku szkolnym 2011/2012

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny dziewcząt

skład: Niemiec K., Rybka D., Jabłonka S., Rachel S., Machulik B., Mierzwa J.
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny chłopców

skład: Lewandowski D., Kołodziej D., Nowak P., Limanówka M., Błoński W., Rybka K.
opiekun: Karol Zuber, Łukasz Hauke

3. Barażowy Turniej Piłki Nożnej w Ornontowicach – II miejsce drużyny chłopców

skład: Pilny D., Nowak P., Kołodziej D., Limanówka M., Zdrzałek J., Zdunek Ł., Lewandowski D., Sewerin J., Błoński W., Oleksy P.
opiekun: Łukasz Hauke

4. I etap Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2012 – III miejsce drużyny chłopców
skład: Pilny D., Nowak P., Limanówka M., Kołodziej D., Zdrzałek J., Lewandowski D., Oleksy P., Błoński W., Sewerin J.,
opiekun: Łukasz Hauke

5. Powiatowy konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych „English speaking countries 2011” – II miejsce

skład: Baron F., Lasińska K., Szlosarek M.
Opiekun: Marcin Wilczyński

LISTOPAD

1. Powiatowy Konkurs Wokalny KARLIK w Mikołowie – III miejsce gimnazjum

skład: Zajusz S., Malcherczyk A.
Opiekun: Katarzyna Szendzielorz

2. I etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii – zakwalifikowanie się do II etapu: Baron F., Woziński M., Piecyk R.,
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii – EDI – wyróżnienie: Baron F., (VI m-ce), Wosiński M. (IX m-ce)
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

4. Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Nudna Matematyka” organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicach – finalista Baron F.
Opiekun: Barbara Czyż

GRUDZIEŃ

1. Barażowy Turniej Koszykówki w Ornontowicach – II miejsce drużyny dziewcząt

skład: Szymańska A., Górecka A., Nieradzik M., Ciała J., Pawlicka E., Zajusz S., Tebinka K., Grajek A.,
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Ogólnopolski Konkurs „Wspomnienia z grudnia 1981 r.” – specjalne wyróżnienie dla Agnieszki Malcherczyk
opiekun: Kornelia Kurpas-Osińska

STYCZEŃ

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – finaliści: Piecyk R., Baron F., Woziński M.
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

LUTY

1. Ogólnopolska Olimpiada Olimpu z Chemii, sesja zimowa – laureat – III m-ce - Franciszek Baron, X m-ce Piecyk R.
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

MARZEC

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – laureaci: Woziński M., Baron F.
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

2. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – wyróżnienie:
- wśród klas I – Muszyński C. (3 m-ce w powiecie, 52 m-ce w województwie)
- wśród klas II – Baron F. (4 m-ce w powiecie, 24 m-ce w województwie)
opiekun: Barbara Czyż

3. III Powiatowy Konkurs „Matematyka w Exelu” – II m-ce Piecyk R.
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

KWIECIEŃ

1. Powiatowy Barażowy Turniej Piłki Ręcznej w Mikołowie – I m-ce drużyny chłopców
skład: Pilny D., Kosiarek M., Limanówka M., Nowak P., Zdrzałek J., Lewandowski D., Król K., Kołodziej D., Bigos D., Sewerin J., Zdunek Ł., Błoński W.,
opiekun: Łukasz Hauke

2. Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Mikołowie –II m-ce drużyny chłopców
skład: Pilny D., Kosiarek M., Limanówka M., Nowak P., Zdrzałek J., Modrzyk D., Król K., Kołodziej D., Bigos D., Sewerin J., Zdunek Ł., Błoński W.,
opiekun: Łukasz Hauke

MAJ

1. I etap konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – Mikołów – II miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Zuber Karol

2. Półfinał konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – Łaziska – II miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Zuber Karol

3. Finał konkursu „Potrafię Kibicować – Euro 2012” – I miejsce drużyny gimnazjum

skład: 35 osób z klas I-III
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Łukasz Hauke, Karol Zuber

CZERWIEC

1. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii – EDI – wyróżnienie: Baron F., Woziński M.
opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

2. Powiatowy Przegląd Formacji Tanecznych – Ornontowice 2012 – III m-ce drużyny Gimnazjum
skład: Zopołka M., Serafin K., Grzegorzyca K., Buszta A., Spyra M., Ścisłowska J., Granek S., Bończyk A.
opiekun: Elżbieta Lewicka

3. XX Bieg Młodości w Knurowie – osiągnięcia:
- I m-ce Karolin Niemiec
- II m-ce Jabłonka Sabina
- I m-ce Szulgit Magdalena
- III m-ce Mierzwa Izabela
- II m-ce Bigos Dominik
- III m-ce Biegun Kamil
opiekunowie: Elżbieta Lewicka, Zuber Karol, Łukasz Hauke

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer