Rejestr osiągnięć w roku szkolnym 2014/2015

WRZESIEŃ

1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – V m-ce drużyny dziewczyn

skład: Adamska W., Marszałek K., Marszałek A., Kielar P., Wajszczyk K., Kwarcińska W.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – V m-ce drużyny chłopców

skład: Boczar J., Żeno K., Lewandowski Ł., Matysek W., Budny R., Wojtaś O., Gajda D.
Opiekun: Karol Zuber

PAŹDZIERNIK

1. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w ramach wymiany Polsko-Czeskiej – I m-ce drużyny chłopców

skład: Miłek D., Budny R., Wojtaś O., Bialucha P., Lewandowski Ł., Matysek W., Kita P., Grzywnowicz A.,
Opiekun: Karol Zuber

2. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w ramach wymiany Polsko-Czeskiej – I m-ce drużyny dziewczyn

Opiekun: Karol Zuber

LISTOPAD

1. Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „Multitest” - wyróżnienia dla: Paulina Biela - XIII m-ce, Justyna Zientek - XIV m-ce
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

2. Powiatowy Turniej Szachowy – II m-ce drużyny dziewczyn

skład: Tomecka K., Gilner B.
opiekun: Elżbieta Lewicka

3. Powiatowy Turniej Szachowy – IV m-ce drużyny chłopców

skład: Kniejski M., Tebinka D.
opiekun: Karol Zuber

4. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – VI m-ce drużyny chłopców

skład: Rydzewski D., Lewandowski Ł., Matysek W.
opiekun: Karol Zuber

GRUDZIEŃ

1. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii MULTITEST – wyróżnienia dla:
Paulina Biela kl. I a (XI miejsce)
Angelika Kokot I a (XIII miejsce)
Damian Dzieżyk II a (XIV miejsce)
Wiktoria Szwerthalter I a (XV miejsce)

Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

MARZEC

1. Powiatowy Barażowy Turniej Koszykówki w Mikołowie – I m-ce drużyny dziewcząt

skład: Skopek D., Smerczek M., Bijak J., Zipper O., Czypionka J., Zajusz M., Biela P., Grajek M., Rzymska P.
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Powiatowy Turniej Koszykówki w Mikołowie – I m-ce drużyny dziewcząt

skład: Skopek D., Smerczek M., Bijak J., Zipper O., Czypionka J., Zajusz M., Biela P., Grajek M.
opiekun: Elżbieta Lewicka

3. Powiatowy Barażowy Turniej Piłki Nożnej w Mikołowie – II m-ce drużyny dziewcząt

skład: Lewandowski Ł., Kita P., Matysek W., Miłek D., Bialucha P., Budny D., Boczar B., Grzywmowicz A., Wojtaś O.
opiekun: Karol Zuber

4. Powiatowy Konkurs na Kartkę Wielkanocną – III m-ce Patrycji Domogała
opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

5. VII Powiatowy Festiwal Nauki w Mikołowie - III miejsce za plakat do tematu „Przestrzenie paralelne” dla Natalii Gogolin

opiekun: Anna Profaska

6. VII Powiatowy Festiwal Nauki w Mikołowie - wyróżnienie za film do tematu „Przestrzenie paralelne”dla Rafała Konarskiego

opiekun: Anna Profaska

KWIECIEŃ

1. Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „GALILEO 2015” - 8 miejsce i tytuł laureata dla Rafała Konarskiego

opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

MAJ

1. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Mikołowie – III m-ce drużyny dziewcząt

skład: Bijak J., Adamczyk K., Tomecka K., Gilner B., Knapczyk M., Harnasz K., Moś K., Biela P., Skopek D.
opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Powiatowe Drużynowe Zawody LA – IV m-ce drużyny dziewcząt

skład: Kielar P., Adamska W., Zipper O., Pośpiech S., Oleś W., Kwarcińska W., Grajek M., Szulgit K., Adamczyk K., Stokłosa D., Zajusz M., Łyszczarz M., Marszałek K.
opiekun: Elżbieta Lewicka

3. XXIV Bieg Młodości o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa – II m-ce Karoliny Adamskiej

opiekun: Elżbieta Lewicka

4. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w ramach wymiany Polsko-Czeskiej – II m-ce drużyny chłopców

skład: Lewandowski Ł., Tebinka M., Kita P., Grzywmowicz A., Szlosarek K., Cielniak B., Boczar B., Matysek W., Gajda D.
Opiekun: Karol Zuber

5. XXIV Bieg Młodości o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa – III m-ce Krzysztofa Żeno

opiekun: Karol Zuber

6. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii „ALBUS” - IX m-ce i tytuł laureata dla Pauliny Biela

opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

7. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii „ALBUS” - XIV m-ce i wyróżnienie dla Gabriela Kuczyńskiego

opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

CZERWIEC

1. Powiatowy Konkurs „Nowoczesne technologie, a energia przyszłości” - I m-ce Kulik J., Oleś W.

opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer