Rejester osiągnięć - rok szkolny 2007/2008

WRZESIEŃ

1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Ziental R., Jakubowska W., Jeleń J., Borzejewicz A., Kastelik N., Kastelik M.

2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny chłopców
Skład: Barteczko R., Tomecki P., Mrozik S., Woś J., Jaworski D., Szołtysek K., Adamczyk A.

PAŹDZIERNIK

1. Powiatowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne w Ornontowicach – III miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Kastelik N., Zdunek E., Bigos M., Kastelik M., Borzejewicz A., Pieńkowska U., Ziental R., Grabowska E., Jeleń J., Jakubowska E., Nieradzik D., Stachewicz A.

indywidualnie:
- 1 miejsce Jakubowska W. – skok w dal
- 3 miejsce Bigos M. – bieg 100m
- 3 miejsce Kastelik M. – bieg 300m
- 3 miejsce Ziental R. – bieg 600m

2. Powiatowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne w Ornontowicach – III miejsce drużyny chłopców.
Skład: Barteczko R., Ciućko W., Kląskała M., Wawrzynek K., Rajca M., Zdrzałek M., Oleksiewicz D., Koczy M., Kędroń T., Magdziak A., Grzywok K., Szołtysek K., Adamczyk A., Jabłoński R.

indywidualnie:
- 1 miejsce – Wawrzynek K. – bieg 300m
- 2 miejsce – Zdrzałek m. – bieg 300m
- 3 miejsce – Magdziak A. – skok w dal
- 3 miejsce – Kląskała M. – bieg 1000m

3. Jesienne Wojewódzkie Biegi Przełajowe w Paniówkach – I miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Ziental R., Kastelik M., Pieńkowska U., Jeleń J., Kastelik N., Barteczko M., Porembska D., Poborska S.

indywidualnie:
- 1 miejsce – Ziental R. – klasy III
- 1 miejsce – Porembska D. – klasy I
- 2 miejsce – Poborska S. – klasy I
- 2 miejsce – Kastelik M. – klasy III
- 3 miejsce – Pieńkowska U. – klasy III
- 3 miejsce – Kastelik N. – klasy II

4. Jesienne Wojewódzkie Biegi Przełajowe w Paniówkach – I miejsce drużyny chłopców.
Skład: Wawrzynek K., Zdrzałek M., Kląskała M., Adamczyk J., Cielniak T., Bieniek M., Jaworski D.

indywidualnie:
- 1 miejsce – Adamczyk J. – klasy I
- 2 miejsce – Wawrzynek K. – klasy III
- 3 miejsce – Zdrzałek M. – klasy III
- 3 miejsce – Cielniak T. – klasy I

LISTOPAD

1.Mistrzostwa Śląska we wspinaczce halowej – V miejsce Mateusza Liszki

GRUDZIEŃ

1. Barażowy Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Mikołowie – I miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Pieńkowska U., Ziental R., Miluska M., Kastelik M., Borzejewicz A., Grabowska E., Jakubowska W., Kastelik N., Nieradzik D., Gogolok I., Bigos M., Lindner K., Stachewicz A.

2. Barażowy Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Mikołowie – II miejsce drużyny chłopców.
Skład: Koczy M., Zdrzałek M., Barteczko R., Oleksiewicz D., Wawrzynek K., Sznapka P., Boczar D., Michalski S., Rajca M., Ciućko W., Lasiński D., Jabłoński R.

STYCZEŃ

1.Barażowy Powiatowy Turniej Koszykówki w Ornontowicach – I miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Ziental R., Kastelik M., Kastelik N., Jakubowska W., Borzejewicz A., Nieradzik D., Lindner K., Pieńkowska U.

2. Barażowy Powiatowy Turniej Koszykówki w Ornontowicach – I miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jabłoński R., Zdrzałek M., Woś J., Oleksiewicz D., Koczy M., Ciućko W., Ciućko A., Siedlaczek F., Kotlorz P.

3. Powiatowy Turniej Koszykówki w Mikołowie – II miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Ziental R., Kastelik M., Kastelik N., Jakubowska W., Borzejewicz A., Nieradzik D., Lindner K., Pieńkowska U., Stachewicz A., Grabowska E.

4. Barażowy turniej Piłki Siatkowej w Wyrach – III miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Ziental R., Kastelik M., Kastelik N., Jakubowska W., Borzejewicz A., Nieradzik D., Lindner K., Pieńkowska U., Stachewicz A., Grabowska E.

LUTY

1. Powiatowy Turniej Koszykówki w Łaziskach – III miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jabłoński R., Zdrzałek M., Woś J., Oleksiewicz D., Koczy M., Ciućko W., Ciućko A., Siedlaczek F., Kotlorz P., Barteczko R.

2. Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej w Łaziskach Górnych – I miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Pieńkowska U., Ziental R., Miluska M., Kastelik M., Borzejewicz A., Grabowska E., Jakubowska W., Kastelik N., Nieradzik D., Gogolok I., Bigos M., Lindner K., Stachewicz A.

3. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Łaziskach Górnych – III miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Kastelik M., Borzejewicz A., Jeleń J.

4. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny chłopców.
Skład: Mrozik S., Krawczyk J., Szulc D.
indywidualnie:
- 1 miejsce – Mrozik S.

5. Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w Mikołowie – II miejsce drużyny chłopców.
Skład: Mrozik S., Krawczyk J., Szulc D.
indywidualnie:
- 1 miejsce – Mrozik S.

6. Barażowy turniej Piłki Siatkowej w Wyrach – III miejsce drużyny chłopców.
Skład: Zdrzałek M., Rajca M., Kędroń T., Dudek B., Koczy M., Wawrzynek K., Jabłoński R., Woś J., Oleksiewicz D.

MARZEC

1. Rejonowy Turniej Piłki Ręcznej w Łaziskach Górnych – II miejsce drużyny dziewcząt.
Skład: Pieńkowska U., Ziental R., Miluska M., Kastelik M., Borzejewicz A., Grabowska E., Jakubowska W., Kastelik N., Nieradzik D., Gogolok I., Bigos M., Lindner K., Stachewicz A.

2. IV Powiatowy Konkurs Historyczny w Mikołowie – III miejsce Dominiki Słaboń

KWIECIEŃ

1. Turniej Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych w Mikołowie
indywidualnie:
- 1 miejsce – Mrozik S.
- 3 miejsce – Jeleń J.

2. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej w Mikołowie – III miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jakubowski P., Wiernicki M., Cielniak T., Krawczyk J., Pawłowicz M., Jabłoński R., Nurkiewicz W., Marszolik A.

3. Turniej Piłki Nożnej Coca-cola Cup 2008 – I etap – I miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jabłoński R., Kusyk M., Marszolik A., Nurkiewicz W., Krawczyk J., Cieśliński R., Pawłowicz M., Bijak M., Bieniek M., Jaworski D.

4. Barażowy Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Orzeszu – I miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jabłoński R., Kusyk M., Marszolik A., Koczy M., Barteczko R., Tomecki P., Rajca M., Zdrzałek M., Sznapka P., Wawrzynek K., Kląskała M., Mrozik S., Boczar D, Michalski S.

5. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Mikołowie – I miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jabłoński R., Kusyk M., Marszolik A., Koczy M., Barteczko R., Tomecki P., Rajca M., Zdrzałek M., Sznapka P., Wawrzynek K., Kląskała M., Mrozik S., Boczar D, Michalski S., Krawczyk J.

MAJ

1. Turniej Piłki Nożnej Coca-cola Cup 2008 – II etap – II miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jabłoński R., Kusyk M., Marszolik A., Nurkiewicz W., Krawczyk J., Cieśliński R., Pawłowicz M., Bijak M., Bieniek M., Jaworski D., Jakubowski P.

2. Rejonowy Turniej Piłki Nożnej w Ornontowicach – I miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jabłoński R., Kusyk M., Koczy M., Barteczko R., Tomecki P., Rajca M., Zdrzałek M., Sznapka P., Wawrzynek K., Kląskała M., Mrozik S., Boczar D, Michalski S., Krawczyk J.

3. Półfinał Wojewódzki Piłki Nożnej w Ornontowicach – II miejsce drużyny chłopców.
Skład: Jabłoński R., Kusyk M., Koczy M., Barteczko R., Tomecki P., Rajca M., Zdrzałek M., Sznapka P., Wawrzynek K., Kląskała M., Mrozik S., Boczar D, Michalski S., Krawczyk J.

4. XVII Międzynarodowy Bieg Młodości o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
indywidualnie:
- 3 miejsce – Roksana Ziental (klasy III)
- 3 miejsce – Ewelina Grabowska (klasy I)
- 1 miejsce – Krzysztof Wawrzynek (klasy III)
- 3 miejsce – Rafał Barteczko (klasy III)

5. 46 ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny – II miejsce Dominiki Słaboń

6. Międzynarodowy Kangur Matematyczny – III miejsce w powiecie Łukasza Gabrysia

CZERWIEC

1. Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Chemiczny – IV miejsce w II etapie Mirosława Szmaj

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer