Rejestr osiągnięć w roku szkolnym 2015/2016

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Łaziskach Górnych - IV miejsce,
Skład: Wajszczyk Klaudia, Kwarcińska Wiwiana, Smerczek Anna, Katarzyna Marszałek, Karolina Adamczyk, Aneta Łobożewicz.

Opiekun: Elżbieta Lewicka

2. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w ramach wymiany Polsko-Czeskiej:

- piłka nożna dziewcząt - I miejsce,
Skład: Barbara Gilner, Karolina Tomecka, Karolina Adamczyk, Monika Knapczyk, Katarzyna Marszałek, Klaudia Harnasz, Małgorzata Mozgalik, Patrycja Ryt, Wiwiana Kwarcińska,

- lekka atletyka - III miejsce w skoku w dal Klaudii Harnasz.

Opiekun: Elżbieta Lewicka

LISTOPAD

1. Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „Multitest” - Krzysztof Mielczarek kl. Ia zdobył tytuł laureata (V miejsce), wyróżnienie dla Pauliny Biela - (XV m-ce).
Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

2. Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w Łaziskach Górnych - II miejsce - dziewczęta: Aneta Łobożewicz, Anna Smerczek i Patrycja Garus.
Opiekun: Elżbieta Lewicka

3. Ogólnopolski Konkurs "Multitest" 2015 z Chemii. Tytuł laureata (IX miejsce) w tym konkursie zdobył Mateusz Skrzypczyk.
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

4. Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii, Wiktoria Oleś zakwalifikowała się do II etapu konkursu.
Opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

GRUDZIEŃ

1. Powiatowy Turniej Szachowy – II m-ce drużyny dziewczyn
skład: Karolina Tomecka, Gilner B.

Opiekun: Elżbieta Lewicka

2. XVI Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowych w Gliwicach - II miejsce,

Opiekun: Siostra Eliasza

MARZEC

1. Julia Goszczycka i Natalia Rabus z kl. I a zajęły III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Informatycznym "GINKOMP”

Opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

2. WYRÓŻNIENIE na IV Gali Tanecznej Powiatu Mikołowskiego w Mikołowie dla grupy Cheerleaders w Mikołowie, skłd: Monika Knapczyk, Karolina Lemańczyk, Klaudia Wajszczyk, Emilia Kalabis, Katarzyna Marszałek, Wiktoria Rakoczy, Roksana Rakoczy, Anna Smerczek, Karolina Kajzer, Anna Trześniowska, Natalia Tokarska, Aneta Łobożewicz

Opiekun: Elżbieta Lewicka

KWIECIEŃ

1. III miejsce w Powiatowych Drużynowych Zawodach LA w Mikołowie
skład: Wiktoria Oleś, Wiwiana Kwarcińska, Wiktoria Adamska, Klaudia Harnasz, Katarzyna Marszałek, Aneta Łobożewicz, Weronika Kemer, Emilia Górnik, Izabela Zajusz, Anna Smerczek, Patrycja Garus, Natalia Tokarska, Patrycja Ryt, Bianka Moczulska

Indywidualnie:
- I miejsce Wiktorii Oleś w pchnięciu kulą
- III miejsce Weroniki Kemer w pchnięciu kulą
- III miejsce Patrycji Garus w biegu 300m.

Opiekun: Elżbieta Lewicka

2. III miejsce w Barażowym Powiatowym Turnieju Koszykówki w Mikołowie

skład: Wiktoria Oleś, Wiwiana Kwarcińska, Izabela Zajusz, Wiktoria Szwerthalter, Paulina Biela, Martyna Siedlaczek, Paulina Rzymska, Aneta Łobożewicz, Magdalena Grajek

Opiekun: Elżbieta Lewicka

3. Paulina Biela, kl. II a i Wiwiana Kwarcińska, kl. III a zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Opiekun p. Monika Orłowska-Przybyła

4. Wiktoria Oleś, kl. III a brała udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

Opiekun p. Agata Szuba-Dyrcz

5. Marek Mrukwa, kl. III a brał udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

Opiekun p. Bożena Banach

CZERWIEC

1. Powiatowy Konkurs „Nowoczesne technologie, a energia przyszłości” - I m-ce Kulik J., Oleś W.

opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

2. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Fizyki „ALBUS” - XIV m-ce i wyróżnienie dla Krzysztofa Milczarek

opiekun: Lucyna Piechoczek-Niezgoda

3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii „ALBUS” - VIII m-ce i dyplom laureata dla Krzysztofa Milczarek, XIV m-ce i wyróżnienie dla Oliwii Blic

opiekun: Agata Szuba-Dyrcz

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer