Rocznik 2003

Klasa 3a
Wychowawca: mgr Monika Orłowska-Przybyła
1. Basiura Anna
2. Dzigorzewski Sebastian
3. Gogolok Rafał
4. Grzegorzek Adam
5. Grzegorzek Dariusz
6. Jezierski Wojciech
7. Kołodziej Krzysztof
8. Kostecki Marcin
9. Kotlorz Robert
10. Kowalski Michał
11. Król Remigiusz
12. Krzemińska Weronika
13. Kudła Sylwia
14. Majchrzyk Piotr
15. Mańka Tomasz
16. Mordarski Bartłomiej
17. Narożny Przemysław
18. Rak Marta
19. Skrzypczyk Łukasz
20. Tomecka Anna
21. Vorreiter Monika
22. Wawrzyczek Patrycja
23. Wziętek Ewelina
24. Zalewska Justyna


Klasa 3b
Wychowawca: mgr Urszula Pala
1. Bańczyk Dorota
2. Bańka Mateusz
3. Bieniek Kornelia
4. Chmiel Łukasz
5. Chmurczyk Dorota
6. Cimała Sebastian
7. Cyprys Tomasz
8. Dróżdż Przemysław
9. Garus Tomasz
10. Grzywok Marcin
11. Jabłońska Monika
12. Juraszek Sebastian
13. Kęska Katarzyna
14. Kląskała Sandra
15. Kniejska Magdalena
16. Kornas Marta
17. Leszczyński Tomasz
18. Luka Danuta
19. Magdziarz Michał
20. Paszek Daniel
21. Pysz Hanna
22. Strzelecka Asenata
23. Wiederek Kamil
24. Ziental Damian


Klasa 3c
Wychowawca: mgr Iwona Smorz/mgr inż. Anna Profaska
1. Bartosik Klaudia
2. Biegun Marcin
3. Bochenek Sylwia
4. Buchalik Bożena
5. Cichoń Ewa
6. Czachura Rafał
7. Dudek Krzysztof
8. Kalabis Andrzej
9. Kałuża Daniel
10. Kawula Paweł
11. Kotlorz Łukasz
12. Krenczyk Beata
13. Malczyk Gabriela
14. Malczyk Marcin
15. Nowak Tomasz
16. Skutela Beata
17. Smerczek Damian
18. Soblik Mateusz
19. Szołtysek Marzena
20. Szymura Małgorzata
21. Śmiałek Paweł
22. Wawrzynek Piotr
23. Wiśniewska Paulina
24. Wolny Sebastian
25. Zieliński Dariusz


Klasa 3d
Wychowawca: mgr Danuta Konarska/mgr Karol Zuber
1. Bałos Michał
2. Dorabiała Paulina
3. Gerus Arkadiusz
4. Gajda Łukasz
5. Jasielczuk Igor
6. Jęckowski Damian
7. Kalabis Łukasz
8. Kruk Arkadiusz
9. Kużajska Karolina
10. Miczka Daniel
11. Miszczak Magdalena
12. Najmanowicz Dagmara
13. Nieradzik Michał
14. Nocoń Monika
15. Osika Katarzyna
16. Pierzga Arkadiusz
17. Ral Beata
18. Ruman Daria
19. Siedlaczek Michał
20. Słaboń Michalina
21. Sosna Agnieszka
22. Sprycha Kinga
23. Stanisz Agnieszka
24. Tusiński Łukaszj
25. Wydrych Dawid

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer