Rocznik 2006

Klasa 3a
Wychowawca: mgr Monika Orłowska-Przybyła
1. Bałos Aleksandra
2. Friedrich Adrian
3. Gabor Adam
4. Gradowicz Anita
5. Gruzel Marta
6. Grzywok Magdalena
7. Hura Tomasz
8. Kloskowska Katarzyna
9. Kowalska Katarzyna
10. Książek Krzysztof
11. Kupczyk Sonia
12. Kużajski Grzegorz
13. Malczyk Adrian
14. Mróz Magdalena
15. Nieużyła Karol
16. Oleksiewicz Łukasz
17. Pabian Magdalena
18. Pastor Klaudia
19. Pawlak Karol
20. Petrus Karolina
21. Spyra Magdalena
22. Szostok Artur
23. Twardenga Michalina
24. Zadrożna Kamila


Klasa 3b
Wychowawca: mgr inż. Anna Profaska
1. Brożek Katarzyna
2. Buchalik Agnieszka
3. Gałuszka Monika
4. Hawełka Danuta
5. Jeleń Jarosław
6. Kapica Bartosz
7. Klukowicz Magdalena
8. Kołodziej Mariusz
9. Krawieczek Natalia
10. Molenda Mateusz
11. Muras Katarzyna
12. Olter Aneta
13. Petrusiewicz Paulina
14. Sitko Aleksandra
15. Słaboń Tomasz
16. Strzelecka Milena
17. Szulgit Iwona
18. Tomecki Grzegorz
19. Wiekiera Wioleta
20. Wirkus Dominika


Klasa 3c
Wychowawca: mgr Bożena Banach
1. Burdzyńska Katarzyna
2. Cieśliński Łukasz
3. Duczek Natalia
4. Jarczyk Karolina
5. Juraszek Mariusz
6. Kastelik Klaudia
7. Kessler Marlena
8. Kołodziej Klaudia
9. Kołodziejczyk Patrycja
10. Kontusz Tomasz
11. Kowalcze Adrian
12. Król Dawid
13. Kubica Ewelina
14. Nieradzik Adam
15. Nowak Barbara
16. Pawłowicz Julita
17. Pensińska Anna
18. Pietrzyba Adam
19. Rzodkiewicz Ewelina
20. Sęk Karolina
21. Sładek Roman
22. Stawiarska Marta
23. Zdunek Agnieszka


Klasa 3d
Wychowawca: mgr Arkadiusz Szymura
1. Antoniuk Sabina
2. Baniak Honorata
3. Boczek Justyna
4. Boczek Magdalena
5. Bończyk Dawid
6. Boryna Paulina
7. Dzigorzewski Przemysław
8. Dzigorzewski Tomasz
9. Formela Jakub
10. Gocył Katarzyna
11. Gogolok Justyna
12. Hapeta Marta
13. Janik Kamil
14. Książek Grzegorz
15. Matras Damian
16. Metelski Robert
17. Najewski Marek
18. Nocoń Sylwia
19. Płochacki Sebastian
20. Prasoł Magdalena
21. Straszak Artur
22. Szindler Mateusz


Klasa 3e
Wychowawca: mgr Honorata Jarzyna/ mgr inż. Agata Szuba-Dyrcz
1. Adamczyk Sylwia
2. Bieniek Patrycja
3. Cichowska Monika
4. Cimała Mirosława
5. Hyła Sebastian
6. Jędrzejczak Dominik
7. Kałuża Ryszard
8. Kocjan Dagmara
9. Kornas Magdalena
10. Krawczyk Wioleta
11. Król Agnieszka
12. Malczyk Piotr
13. Malczyk Wioleta
14. Narożny Mateusz
15. Opałka Anna
16. Pabin Ewa
17. Pawlicka Agnieszka
18. Pieńkowska Klaudia
19. Skiba Sabina
20. Spyra Piotr
21. Swadźba Łukasz
22. Śnieg Przemysław
23. Zieliński Piotr

Logowanie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer